Rope Skipping Brugge
» » Palmares
 
» Seizoen 2015 - Etixx - Quick.Step
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Paris-Tours
1.HC
33e
Binche-Tournai-Binche Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
DNF
Herfstriterium Oostrozebeke
5e
Münsterland Giro
1.HC
48e
Omloop van het Houtland Lichtervelde
1.1
45e
Textielprijs Vichte
99e
Primus Classic Impanis-Van Petegem
1.1
DNF
Kampioenschap van Vlaanderen Koolskamp
1.1
100e
Izegem Koers
NAT.
55e
GP Fourmies
1.HC
46e
Omloop Mandel-Leie-Schelde
2e
6e Rit Ronde van Polen
2.UWT
DNF
5e Rit Ronde van Polen
2.UWT
112e
4e Rit Ronde van Polen
2.UWT
129e
3e Rit Ronde van Polen
2.UWT
6e
2e Rit Ronde van Polen
2.UWT
68e
1e Rit Ronde van Polen
2.UWT
126e
GP Pino Cerami
1.1
DNF
BK Tervuren
NCH
29e
Halle-Ingooigem
1.1
26e
Eindklassement Ster ZLM Toer
2.1
61e
5e Rit Ster ZLM Toer
2.1
88e
4e Rit Ster ZLM Toer
2.1
52e
3e Rit Ster ZLM Toer
2.1
130e
2e Rit Ster ZLM Toer
2.1
94e
Proloog Ster ZLM Toer
2.1
39e
Rund um Köln
1.1
63e
Heistse Pijl
NAT
15e
Gullegem Koerse
NAT.
DNF
4e Rit Giro d'Italia
2.UWT
Gestopt
3e Rit Giro d'Italia
2.UWT
189e
2e Rit Giro d'Italia
2.UWT
74e
1e Rit Giro d'Italia
2.UWT
4e
5e Rit Ronde van Romandië
2.UWT
Gestopt
4e Rit Ronde van Romandië
2.UWT
5e
3e Rit Ronde van Romandië
2.UWT
85e
2e Rit Ronde van Romandië
2.UWT
67e
TTT Ronde van Romandië
2.UWT
4e
Amstel Gold Race
1.UWT
73e
Brabantse Pijl
1.HC
26e
4e Rit Ronde van Baskenland
WT
90e
3e Rit Ronde van Baskenland
WT
116e
2e Rit Ronde van Baskenland
WT
10e
1e Rit Ronde van Baskenland
WT
126e
Handzame Classic
1.1
1e
Eindklassement Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
27e
3e Rit Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
5e
2e Rit Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
7e
Proloog Driedaagse van West-Vlaanderen
2.1
41e
Le Samyn
1.1
2e
La Drôme Classic
1.1
DNF
Classic Sud Ardèche
1.1
50e
GC Vota ao Algarve
2.1
90e
5e Rit Volta ao Algarve
2.1
4e
4e Rit Volta ao Algarve
2.1
144e
Tijdrit Volta ao Algarve
2.1
68e
2e Rit Vota ao Algarve
2.1
87e
1e Rit Volta ao Algarve
2.1
1e
Cadel Evans Great Ocean Road Race
1.1
1e
GC Santos Tour Down Under
2.UWT
56e
6e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
11e
5e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
87e
4e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
8e
3e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
74e
2e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
12e
1e rit Santos Tour Down Under
2.UWT
6e
Peoples Choice Classic
Crit.
6e
 
» Seizoen 2014 - Omega Pharma - Quick.Step
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Omloop van het Houtland Lichtervelde
1.1
DNF
Primus Classic Impanis-Van Petegem
2.1
7e
GP Cycliste de Quebec
WT
6e
Brussels Cycling Classic
1.HC
42e
GP Plouay
WT
11e
Vattenfall Cyclassic Hamburg
WT
35e
GP Lucien Van Impe Mere
regionaal
2e
Eindklassement Tour de l'Ain
2.1
49e
3e rit Tour de l'Ain
2.1
46e
3e rit Tour de l'Ain
2.1
45e
2e rit Tour de l'Ain
2.1
1e
1e rit Tour de l'Ain
2.1
3e
Proloog Tour de l'Ain
2.1
1e
Clasica San Sebastian
WT
DNF
Eindklassement TRW
2.HC
1e
5e rit TRW
2.HC
1e
4e rit TRW
2.HC
2e
3e rit TRW
2.HC
2e
2e rit TRW
2.HC
2e
1e rit TRW
2.HC
2e
BK Wielsbeke
NCH
29e
Halle-Ingooigem
1.1
107e
5e rit Ster ZLM Toer
2.1
8e
Eindklassement Ster ZLM Toer
2.1
3e
4e rit Ster ZLM Toer
2.1
4e
3e rit Ster ZLM Toer
2.1
14e
2e rit Ster ZLM Toer
2.1
3e
Proloog Ster ZLM Toer
2.1
7e
4e rit Criterium du Dauphiné
WT
DNF
3e rit Criterium du Dauphiné
WT
9e
2e rit Criterium du Dauphiné
WT
94e
Proloog Criterium du Dauphiné
WT
94e
Gullegem Koerse
NAT.
2e
Eindklassement Baloise Tour of Belgium
2.HC
62e
5e rit Baloise Tour of Belgium
2.HC
64e
4e rit Baloise Belgium Tour
2.HC
92e
3e rit, tijdrit Baloise Belgium Tour
2.HC
22e
2e rit Baloise Belgium Tour
2.HC
136e
1e rit Baloise Belgium Tour
2.HC
27e
Eindklassement Tour de Picardie
2.1
4e
3e rit Tour de Picardie
2.1
3e
2e rit Tour de Picardie
2.1
14e
1e rit Tour de Picardie
2.1
4e
8e rit Ronde van Turkije
2.HC
71e
Eindklassement Ronde van Turkije
2.HC
59e
7e rit Ronde van Turkije
2.HC
154e
6e rit Ronde van Turkije
2.HC
44e
5e rit Ronde van Turkije
2.HC
118e
4e rit Ronde van Turkije
2.HC
80e
3e rit Ronde van Turkije
2.HC
61e
2e rit Ronde van Turkije
2.HC
150e
1e rit Ronde van Turkije
2.HC
143e
2e rit Parijs-Nice
WT
102e
1e rit Parijs-Nice
WT
3e
Drôme-Classic
1.1
3e
Classic Sud Ardèche
1.1
9e
Trofeo Platja de Muro
1.1
1e
Trofeo Campos-Santayi-Ses Salines
1.1
3e
Trofeo Palma
1.1
4e
 
» Seizoen 2013 - Omega Pharma - Quick.Step
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Primus Classic Impanis-Van Peteghem
1.1
12e
21e rit Vuelta
WT
4e
Eindklassement Vuelta
WT
55e
20e rit Vuelta
WT
93e
19e rit Vuelta
WT
25e
18e rit Vuelta
WT
86e
17e rit Vuelta
WT
47e
16e rit vuelta
WT
48e
15e rit Vuelta
WT
97e
14e rit Vuelta
WT
47e
13e rit Vuelta
WT
63e
12e rit Vuelta
WT
5e
Tijdrit in Vuelta
WT
132e
10e rit Vuelta
WT
51e
9e rit Vuelta
WT
36e
8e rit Vuelta
WT
163e
7e rit Vuelta
WT
21e
6e rit Vuelta
WT
8e
5e rit Vuelta
WT
3e
4e rit Vuelta
WT
4e
3e rit Vuelta
WT
38e
2e rit Vuelta
WT
153e
TTT Vuelta
WT
3e
3e rit Tour de l'Ain
2.1
66e
2e rit Tour de l'Ain
2.1
80e
1e rit Tour de l'Ain
2.1
40e
Proloog Tour de l'Ain
2.1
1e
Westrozebeke
4e
Eindklassement Ronde van Oostenrijk
2.HC
34e
8e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
5e
Tijdrit
2.HC
7e
6e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
14e
5e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
59e
4e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
12e
3e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
3e
2e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
82e
1e rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
47e
BK
2e
Halle-Ingooigem
1.1
gestopt
St-Elooisprijs Ruddervoorde
Nat.
105e
8e rit Criterium du Dauphiné
WT
87e
Eindklassement Criterium du Dauphiné
WT
44e
7e rit Criterium du Dauphiné
WT
37e
6e rit Criterium du Dauphiné
WT
6e
5e rit Criterium du Dauphiné
WT
109e
Tijdrit Criterium du Dauphiné
WT
93e
3e rit Criterium du Dauphiné
WT
3e
2e rit Criterium du Dauphiné
WT
2e
1e rit Criterium du Dauphiné
WT
2e
Gullegem Koerse
Nat.
145e
8e rit Amgen Tour of California
2.HC
4e
7e rit Amgen Tour of California
2.HC
15e
Tijdrit Amgen Tour of California
2.HC
47e
5e rit Amgen Tour of California
2.HC
53e
4e rit Amgen Tour of California
2.HC
3e
3e rit Amgen Tour of California
2.HC
4e
2e rit Amgen Tour of California
2.HC
80e
1e rit Amgen Tour of California
2.HC
4e
Rund um den Finanzplatz Frankfurt
1.HC
6e
4e rit Ronde van Romandië
WT
gestopt
3e rit Ronde van Romandië
WT
1e
2e rit Ronde van Romandië
WT
3e
1e rit Ronde van Romandië
WT
1e
Proloog Ronde van Romandië
WT
24e
Amstel Gold Race
WT
89e
Eindklassement Ronde van Catalonië
WT
80e
Slotrit in Ronde van Catalonië
WT
18e
6e rit Ronde van Catalonië
WT
2e
5e rit Ronde van Catalonië
WT
7e
4e rit Ronde van Catalonië
WT
93e
3e rit Ronde van Catalonië
WT
130e
2e rit Ronde van Catalonië
WT
1e
1e rit Ronde van Catalonië
WT
1e
5e rit Parijs-Nice
WT
gestopt
4e rit Parijs-Nice
WT
71e
3e rit Parijs-Nice
WT
53e
2e rit Parijs-Nice
WT
6e
1e rit Parijd-Nice
WT
151e
Proloog Parijs-Nice
WT
17e
Sud Ardèche
1.1
6e
6e rit Tour of Oman
2.1
22e
Eindresultaat Tour of Oman
2.1
38e
5e rit Tour of Oman
2.1
35e
4e rit Tour of Oman
2.1
63e
3e rit Tour of Oman
2.1
26e
2e rit Tour of Oman
2.1
11e
1e rit Tour of Oman
2.1
104e
4e rit Challenge Mallorca
1.1
7e
3e rit Challenge Mallorca
1.1
75e
2e rit Challenge Mallorca
1.1
13e
1e rit Challenge Mallorca
1.1
166e
 
» Seizoen 2012 - Lotto-Belisol
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Ronde van Lombardije
WT
Gestopt
WERELDKAMPIOENSCHAP VALKENBURG
90e
Eindklassement Vuelta
WT
57e
21e rit Vuelta
WT
131e
20e rit Vuelta
WT
101e
19e rit Vuelta
WT
5e
18e rit Vuelta
WT
137e
17e rit Vuelta
WT
19e
16e rit Vuelta
WT
41e
15e rit Vuelta
WT
120e
14e rit Vuelta
WT
48e
13e rit Vuelta
WT
18e
12e rit Vuelta
WT
174e
11e rit Vuelta tijdrit
WT
82e
10e rit Vuelta
WT
4e
9e rit Vuelta
WT
9e
8e rit Vuelta
WT
132e
7e rit Vuelta
WT
6e
6e rit Vuelta
WT
19e
5e rit Vuelta
WT
3e
4e rit Vuelta
WT
150e
3e rit Vuelta
WT
103e
2e rit Vuelta
WT
8e
Ploegentijdrit
WT
6e
Clasica San Sebastian
WT
3e
Kortrijk Koerse
2e
5e rit TRW
2.HC
2e
Eindklassement TRW
2.HC
2e
4e rit TRW
2.HC
39e
3e rit TRW
2.HC
3e
2e rit TRW
2.HC
4e
1e rit TRW
2.HC
57e
7e rit Ronde van Polen
WT
Niet gestart
6e rit Ronde van Polen
WT
109e
5e rit Ronde van Polen
WT
21e
4e rit Ronde van Polen
WT
125e
3e rit Ronde van Polen
WT
28e
2e rit Ronde van Polen
WT
106e
1e rit Ronde van Polen
WT
107e
BK
NCH
gestopt
Halle-ingooigem
1.1
118e
7e rit Giro
WT
Gestopt
6e rit Giro
WT
165e
5e rit Giro
WT
174e
TTT Giro
WT
16e
3e rit Giro
WT
197e
2e rit Giro
WT
176e
Proloog Giro
WT
71e
4e rit Ronde van Romandië
WT
gestopt
3e rit Ronde van Romandië
WT
2e
2e rit Ronde van Romandië
WT
4e
1e rit Ronde van Romandië
WT
66e
Proloog Ronde van Romandië
WT
54e
Amstel Gold Race
WT
39e
Brabantse Pijl
1.HC
gestopt
5e rit Ronde van Baskenland
WT
94e
4e rit Ronde van Baskenland
WT
92e
3e rit Ronde van Baskenland
WT
108e
2e rit Ronde van Baskenland
WT
9e
1e rit Ronde van Baskenland
WT
7e
Eindklassement Parijs-Nice
WT
26e
8e rit (tijdrit) Parijs-Nice
WT
41e
7e rit Parijs-Nice
WT
81e
6e rit Parijs-Nice
WT
90e
5e rit Parijs-Nice
WT
62e
4e rit Parijs-Nice
WT
1e
3e rit Parijs-Nice
WT
3e
2e rit Parijs-Nice
WT
34e
Proloog Parijs-Nice
WT
23e
Tijdrit Volta a Algarve
2.1
18e
Eindklassement Volta a Algarve
2.1
10e
4e rit Volta a Algarve
2.1
9e
3e rit Volta a Algarve
2.1
15e
2e rit Volta a Algarve
2.1
15e
1e rit Volta a Algarva
2.1
1e
Trofeo Migjorn
1.1
62e
 
» Seizoen 2011 - La Française des Jeux
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Izegem Koers
gevallen
Dernycriterium Wetteren
7e
Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca
2.1
gestopt
Coppa Bernocchi (It)
1.1
gestopt
Coppa Agostoni (It)
1.1
gestopt
Tre Valli Varesine (It)
1.1
45e
Criterium Kortrijk
1e
Dernycriterium Wilrijk
4e
Dernycriterium Antwerpen
5e
Na Tour Criterium Wolvertem
5e
Na Tour Criterium Roeselare
5e
Na Tour Criterium Aalst
5e
Eindklassement TOUR de FRANCE
WT
77e
21e Rit TdF
WT
85e
20e Rit TdF
WT
89e
19e Rit RdF
WT
32e
18e Rit TdF
WT
31e
17e Rit TdF
WT
78e
16e Rit TdF
WT
147e
15e Rit TdF
WT
79e
14e Rit TdF
WT
105e
13e Rit TdF
WT
18e
12e Rit TdF
WT
154e
11e Rit TdF
WT
15e
10e Rit TdF
WT
17e
9e Rit TdF
WT
165e
8e Rit TdF
WT
121e
7e Rit TdF
WT
175e
6e Rit TdF
WT
107e
5e Rit TdF
WT
73e
4e Rit TdF
WT
73e
3e Rit TdF
WT
14e
2e Rit, ploegentijdrit TdF
WT
11e
1e Rit TdF
WT
24e
Belgisch Kampioenschap
2e
Halle-Ingooigem
1.1
3e
4e Rit Ster ZLM Toer
2.1
6e
Eindklassement Ster ZLM Toer
2.1
10e
3e Rit Ster ZLM Toer
2.1
19e
2e Rit Ster ZLM Toer
2.1
12e
1e Rit Ster ZLM Toer
2.1
51e
Proloog Ster ZLM Toer
2.1
23e
Dernycriterium Strombeek-Bever
3e
Dernycriterium Bornem
4e
4e Rit Ronde van Luxemburg
2.HC
gestopt
3e Rit Ronde van Luxemburg
2.HC
57e
2e Rit Ronde van Luxemburg
2.HC
83e
1e Rit Ronde van Luxemburg
2.HC
116e
Proloog Ronde van Luxemburg
26e
Luik-Bastenaken-Luik
WT
gestopt
Waalse Pijl
WT
114e
Brabantse Pijl
1.HC
8e
Eindklassement Circuit des Ardennes
2.2
1e
3e rit b Circuit des Ardennes
2.2
4e
3e rit a Circuit des Ardennes
2.2
2e
2e rit Circuit des Ardennes
2.2
1e
1e rit Circuit des Ardennes
2.2
3e
Flèche d'Emeraude - Saint Malo
1.1
4e
Route Adélie de Vitré
1.1
2e
Eindklassement Coppi e Bartali
2.1
7e
5e rit Coppi e Bartali
2.1
3e
4e rit Coppi e Bartali
2.1
11e
3e rit Coppi e Bartali
2.1
14e
2e rit Coppi e Bartali
2.1
25e
Ploegentijdrit Coppi e Bartaloi
2.1
3e
1e rit Coppi e Bartali
2.1
31e
Milaan San-Remo
WT
78e
Paris-Troyes
1.2
2e
2e rit 3daagse van West-Vlaanderen
2.1
77e
Eindklassement 3daagse van West-Vlaanderen
2.1
46e
2e rit 3daagse van West-Vlaanderen
2.1
101e
Proloog 3daagse van West-Vlaanderen
2.1
58e
Kuurne-Brussel-Kuurne
1.1
26e
Omloop het Nieuwsblad
1.HC
39e
Trofeo Laigueglia
1.1
gestopt
5e rit Ster van Bessèges
2.1
88e
Eindklassement Ster van Bessèges
2.1
102e
4e rit Ster van Bessèges
2.1
89e
3e rit Ster van Bessèges
2.1
80e
2e rit Ster van Bessèges
126e
1e rit Ster van Bessèges
2.1
101e
 
» Seizoen 2010 - La Française des Jeux
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Vlaams Kampioenschap ploegkoers
1e
Binche-Doornik-Binche
gestopt
2e rit Franco-Belge
gestopt
1e rit Franco-Belge
102e
eindklassement Vuelta
98e
21e rit Vuelta
122e
20 rit Vuelta
58e
19e rit Vuelta
14e
18e rit Vuelta
21e
Tijdrit Vuelta
83e
16e rit Vuelta
70e
15e rit Vuelta
153e
14e rit Vuelta
67e
13e rit Vuelta
38e
12e rit Vuelta
145e
11e rit Vuelta
27e
10e rit Vuelta
145e
9e rit Vuelta
158e
8e rit Vuelta
161e
7e rit Vuelta
156e
6e rit Vuelta
16e
5e rit Vuelta
144e
4e rit Vuelta
137e
3e rit Vuelta
143e
2e rit Vuelta
152e
Proloog Vuelta
16e
3e rit Eneco Tour
niet gestart
1e rit Eneco Tour
155e
2e rit Eneco Tour
135e
Proloog Eneco Tour
110e
Vattenfall Cyclassics
48e
2e rit Paris-Corrèze
3e
Eindklassement Paris-Corrèze
2e
1e rit Paris-Corrèze
2e
La Poly Normande
23e
5e rit TRW
52e
Eindklassement TRW
27e
4e rit TRW
19e
3e rit TRW
34e
2e rit TRW
12e
1e rit TRW
77e
Dentergem
70e
Vilvoorde-Houtem
24e
BK Leuven
gestopt
Ruddervoorde
gestopt
Eindklassement Route du Sud
23e
3e rit Route du Sud
13e
tijdrit Route du Sud
34e
2e rit Route du Sud
4e
1e rit Route du Sud
2e
3e rit Ronde van Luxemburg
gestopt
2e rit Ronde van Luxemburg
88e
1e rit Ronde van Luxemburg
104e
Proloog ronde van Luxemburg
63e
3e rit Ronde van Picardie
59e
Eindklassement Ronde van Picardië
100e
2e rit Ronde van Picardië
117e
1e rit Ronde van Picardië
33e
Eindklassement 4daagse van Duinkerke
16e
5e rit 4daagse van Duinkerke
83e
4e rit 4daagse van Duinkerke
16e
3e rit 4daagse van Duinkerke
69e
2e rit 4daagse vaqn Duinkerke
72e
1e rit 4daagse van Duinkerke
27e
Luik-Bastenaken-Luik
gestopt
Waalse Pijl
gestopt
Amstel Gold Race
gestopt
6e rit Ronde van Baskenland
91e
Eindklassement Ronde van Baskenland
93e
5e rit Ronde van Baskenland
60e
4e rit Ronde van Baskenland
130e
3e rit Ronde van Baskenland
108e
2e rit Ronde van Baskenland
112e
1e rit Ronde van Baskenland
119e
Route Adélie de Vitré
gestopt
Tijdrit Criterium International
57e
2e rit Criterium International
88e
Eindklassement Criterium International
112e
1e rit Criterium International
116e
Cholet Pays de Loire
75e
Nokere Koers
101e
 
» Seizoen 2009 - La Française des Jeux
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
6daagse Grenoble
3e (met Iljo Keisse)
Putte-Kapelle
gestopt
Criterium Oostrozebeke
4e
4e Rit Franco-Belge
88e
3e Rit Franco-Belge
74e
2e Rit Franco-Belge
145e
1e Rit Franco-Belge
135e
Stekene
5e
Vichte
?
GP Isbergues
gestopt
GP Wallonie
130e
Izegem
141e
Kortemark
gestopt
dernywedstrijd Meulebeke
4e
Dernycriterium Ninove
2e
2e Rit Tour de Lorraine
81e
1e Rit Tour de Lorraine
104e
5e Rit Ronde van Romandië
135e
Eindstand Ronde van Romandië
135e
4e Rit Ronde van Romandië
133e
Ploegentijdrit Ronde van Romandië
9e
3e Rit Ronde van Romandië
143e
1e Rit Ronde van Romandië
132e
Proloog Ronde van Romandie
110e
Dwars door Vlaanderen
gestopt
6e Rit Tirreno-Adriatico
gestopt
5e Rit Tirreno-Adriatico
70e
4e Rit Tirreno-Adriatico
100e
3e Rit Tirreno-Adriatico
122e
2e Rit Tirreno-Adriatico
107e
1e Rit Tirreno-Adriatico
64e
GP Samyn
gestopt
Kuurne-Brussel-Kuurne
11e
Omloop Het Nieuwsblad
53e
5e Rit Ronde van de Algarve
115e
Ronde van de Algarve
20e
4e Rit Ronde van de Algarve
27e
3e Rit Ronde van de Algarve
18e
2e Rit Ronde van de Algarve
10e
1e Rit Ronde van de Algarve
147e
 
» Seizoen 2008 - La Française des Jeux
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Vichte
regionaal
69e
12e Rit Vuelta
gestopt
11e Rit Vuelta
99e
10e Rit Vuelta
126e
9e Rit Vuelta
117e
8e Rit Vuelta
102e
7e Rit Vuelta
43e
6e Rit Vuelta
81e
5e Rit Vuelta, tijdrit
78e
4e Rit Vuelta
13e
3e Rit Vuelta
137e
2e Rit Vuelta
127e
Proloog Vuelta
128e
2e Rit Eneco Tour
PT
gestopt
1e Rit Eneco Tour
PT
128e
Proloog Eneco Tour
PT
35e
Eindklassement Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
36e
5e Rit Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
33e
4e Rit Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
54e
3e Rit Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
35e
2e Rit Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
70e
1e Rit Vuelta Ciclista a Burgos
2.HC
31e
Dernycriterium Heist-op-den-Berg
crit.
3e
Eindklassement Tour de Wallonie
2.HC
52e
5e Rit Tour de Wallonie
2.HC
65e
4e Rit Tour de Wallonie
2.HC
1e
3e Rit Tour de Wallonie
2.HC
62e
2e Rit Tour de Wallonie
2.HC
28e
1e Rit Tour de Wallonie
2.HC
83e
Criterium Vorselaar
crit.
5e
Kampioenschap van België
Nat.
55e
St Elooisprijs Ruddervoorde
nat
2e
5e Rit Ronde van Zwitserland
PT
gestopt
4e Rit Ronde van Zwitserland
PT
17e
3e Rit Ronde van Zwitserland
PT
58e
2e Rit Ronde van Zwitserland
PT
35e
1e Rit Ronde van Zwitserland
PT
37e
Boucles de l'Aulne
1.12
46e
Grand Prix de Plumelec
1.1
3e
Eindklassement Circuit de Lorraine
2.1
9e
5e Rit Circuit de Lorraine
2.1
9e
4e Rit Circuit de Lorraine
2.1
11e
3e Rit Circuit de Lorraine
2.1
5e
2e Rit Circuit de Lorraine
2.1
29e
1e Rit Circuit de Lorraine (Fr)
2.1
18e
Eindklassement Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
6e
6e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
27e
5e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
8e
4e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
5e
3e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
9e
2e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
28e
1e Rit Vierdaagse van Duinkerke
2.HC
10e
Trophée des Grimpeurs Polymultipliée
1.1
3e
Parijs-Camembert
1.1
10e
Gent-Wevelgem
PT
153e
Ronde Van Vlaanderen
PT
gestopt
3e Rit KBC Driedaagse De Panne-Koksijde
2.HC
128e
2e Rit KBC Driedaagse De Panne-Koksijde
2.HC
161e
1e Rit KBC Driedaagse De Panne-Koksijde
2.HC
130e
E3 Prijs Harelbeke
1.HC
24e
Dwars door Vlaanderen
1.1
71e
Milaan-San Remo
HistC
gestopt
Eindklassement Tirreno-Adriatico
2.HC
126e
7e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
107e
6e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
149e
Tijdrit Tirreno-Adriatico
2.HC
80e
4e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
110e
3e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
124e
2e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
123e
1e Rit Tirreno-Adriatico
2.HC
123e
GP Samyn
1.1
93e
Omloop Het Volk
1.HC
80e
5e Rit Ronde van de Algarve
2.1
gestopt
Tijdrit Ronde van de Algarve
2.1
113e
3e Rit Ronde van de Algarve
2.1
105e
2e Rit Ronde van de Algarve
2.1
142e
1e Rit Ronde van de Algarve
2.1
83e
Eindklassement Ster van Bessèges
2.1
2e
5e Rit Ster van Bessèges
2.1
20e
4e Rit Ster van Bessèges
2.1
5e
3e Rit Ster van Bessèges
2.1
7e
2e Rit Ster van Bessèges
2.1
32e
1e Rit Ster van Bessèges
2.1
2e
 
» Seizoen 2007 - Discovery Channel
Wedstrijd
Categorie
Resultaat
Vichte
regionaal
gestopt
3e Rit Ronde van Polen
PT
81e allen gelijk
2e Rit Ronde van Polen
PT
65e
1e Rit Ronde van Polen
PT
24e
Proloog Ronde van Polen
PT
12e
Izegem
regionaal
81e
Wetteren
dernycriterium
14e
Bavikhove
crit.
34e
Dernycriterium Meulebeke
dernycriterium
3e
6e Rit Eneco Tour
PT
gestopt
5e Rit Eneco Tour
PT
92e
4e Rit Eneco Tour
PT
104e
3e Rit Eneco Tour
PT
151e
2e Rit Eneco Tour
PT
108e
1e Rit Eneco Tour
PT
93e
Proloog Eneco Tour
PT
97e
4e Rit Tour de l'Ain
2.1
gestopt
3e Rit Tour de l'Ain
2.1
65e
2e Rit Tour de l'Ain
2.1
77e
1e Rit Tour de l'Ain
2.1
54e
Kortrijk
crit.
7e
Antwerpen
Dernycriterium
7e
Lommel
crit.
29e
Wolvertem
crit.
10e
Heist-op-den-Berg
Dernycriterium
1e
Herentals
crit.
22e
Nacht van Peer
crit.
8e
Na Tour Broker Criterium Diksmuide
crit.
13e
Aalst
crit.
24e
Westrozebeke
regionaal
2e
8e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
77e
Eindklassement Ronde van Oostenrijk
2.HC
12e
Tijdrit Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
10e
6e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
3e
5e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
1e
4e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
38e
3e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
26e
2e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
56e
1e Rit Ronde van Oostenrijk
2.HC
10e
St-Niklaas
crit.
26e
Belgisch Kampioenschap Ronse
gestopt
Halle-Ingooigem
1.1
16e
9e Rit Ronde van Zwitserland
PT
107e
Eindklassement Ronde van Zwitserland
PT
106e
8e Rit Ronde van Zwitserland
PT
82e
7e Rit Ronde van Zwitserland
PT
131e
6e Rit Ronde van Zwitserland
PT
99e
5e Rit Ronde van Zwitserland
PT
131e
4e Rit Ronde van Zwitserland
PT
132e
3e Rit Ronde van Zwitserland
PT
124e
2e Rit Ronde van Zwitserland
PT
82e
Proloog Ronde van Zwitserland
PT
16e
Gullegem
regionaal
gevallen
Eindklassement Ronde van België
2.1
7e
4e Rit Ronde van België
2.1
33e
3e Rit Ronde van België
2.1
16e
Tijdrit Ronde van België
2.1
10e
2e Rit Ronde van België
2.1
62e
1e Rit Ronde van België
2.1
19e
Waregem
Dernywedstrijd
6e
Puivelde
regionaal
73e
Amiens
crit.
in peloton
Saint Quentin
crit.
in peloton
Profronde van Made
crit.
7e
5e rit Tour de Georgia
2.HC
gestopt
4e rit Tour de Georgia, tijdrit
2.HC
75e
3e rit Tour de Georgia
2.HC
1e
2e rit Tour de Georgia
2.HC
90e
1e rit Tour de Georgia
2.HC
111e
Gent-Wevelgem
PT
gestopt
E3 Prijs Harelbeke
1.HC
40e
Dwars door Vlaanderen
1.1
33e
3e rit 3-daagse van West-Vlaanderen
2.1
21e
Eindresultaat 3-daagse van West-Vlaanderen
2.1
8e
2de rit 3-daagse West-Vlaanderen
2.1
40e
1ste rit 3-daagse West-Vlaanderen
2.1
8e
Kuurne-Brussel-Kuurne
1.1
58e
Omloop Het Volk
1.HC
66e
Trofeo Mallorca
2.1
43e
Trofeo Mallorca
2.1
115e
Trofeo Mallorca
2.1
28e
Trofeo Mallorca
2.1
91e
eindklassement Vuelta
97e
22e rit Vuelta
119e
1e rit Ronde van Baskenland
Heistse Pijl
Nat.
  » Seizoen 2006 - Beveren 2000 (beloften)
8 overwinningen w.o.
  • Etappe Ronde van Namen
  • Etappe Tour de l'Oise
  • Interclub Pittem
    • 2de etappe Circuit des Ardennes
    • 2de Zellik-Galmaarden
    • 2de etappe Tour de Bretagne
    • 2de etappe Tour de l'Isard
    • 2de Zillebeke - Westouter - Zillebeke
    • 3de P.K. West-Vlaanderen
    • 3de eindklassement Tour de l'Oise
    • 3de etappe Ronde van Namen
    • 5de etappe Tour de l'Isard
    • 6de eindklassement Circuit des Ardennes
    • 6de etappe Tour de l'Oise
    • 7de etappe Circuit des Ardennes
    • 7de etappe Tour de l'Isard
    • 8ste tijdrit Tour de Bretagne
    • 2 x 9de etappe Tour de l'Oise
  » Seizoen 2005 - Beveren 2000 (beloften) 6 overwinningen w.o.
  • Eindklassement Ronde van Namen
  • Etappe 1 Ronde van Namen
  • Etappe 6 Ronde van Namen
  • Tijdrit Ronde van Namen
  • Etappe Tour de l'Oise
    • 2de etappe Ronde van Aosta
    • 3de Ardeense Pijl
    • 4de Zellik-Galmaarden
    • 4de etappe Granitier Breton
    • 4de etappe Triptique des Barrages
    • 5de Omloop Het Volk
    • 5de etappe Ronde van Aosta
    • 6de etappe Granitier Breton
    • 6de etappe Ronde van Aosta
    • 7de etappe Granitier Breton
    • 7de etappe Tour de l'Isard
    • 7de etappe Ronde van Aosta
    • 7de eindklassement Ronde van Aosta
    • 7de eindklassement Triptique des Barrages
    • 7de GP Joseph Bruyère Hotton
    • 7de Wereldkampioenschap Madrid
    • 8ste tijdrit Triptique des Monts et Chateaux
    • 8ste eindklassement Triptique des Monts et Chateaux
    • 2 x 9de etappe Circuit des Ardennes
    • 9de internatie Reningelst
    • 10de tijdrit Triptique des Barrages
  » Seizoen 2004 - Beveren 2000 (beloften) 3 overwinningen w.o.
  • P.K. tijdrijden
  • Circuit de Wallonnie Fleurus
    • 6de etappe Triptique des Monts et Chateaux
    • 8ste Hasselt - Spa - Hasselt
    • 10de P.K. Westouter
    • 10de GP Claude Criquielion
    • 10de B.K. Momignies
  » Seizoen 2003 - Sweet Paradise - Quick.Step (juniores) 6 overwinningen w.o.
  • GP Denoyelle Ieper
  • tijdrit 2-daagse van het Heuvelland
    • 2de GP Bernaudeau
    • 2de eindklassement 2-daagse van het Heuvelland
    • 3de etappe Giro del Toscana
    • 4de etappe 2-daagse van het Heuvelland
    • 5de Classique des Alpes
    • 7de tijdrit Route de l'Avenir
    • 7de etappe 2-daagse van het Heuvelland
    • 7de landenprijs
    • 10de etappe GP Patton
    • 10de klimkoers Herbeumont
  » Seizoen 2002 - Mez Team Belgium (juniores) 4 overwinningen w.o.
  • P.K. tijdrijden
    • 2de Classique des Alpes
    • 2de B.K. tijdrijden
    • 2de Reningelst
    • 3de tijdrit Keizer des Juniores
    • 5de etappe Keizer des Juniores
    • 8ste Sombreffe
    • 8ste eindklassement Keizer des Juniores

7 overwinningen piste w.o.:

  • B.K. achtervolging
  • P.K. achtervolging
  • P.K. 1.000 meter
  » Seizoen 2001 - Mez Team Belgium (nieuwelingen) 2 overwinningen
  • Polleur - Stoumont - Polleur
  • Eindstand 2 daagse van Dottenijs
    • 2de tijdrit Ronde van het Meetjesland
    • 7de Eindstand Ronde van het Meetjesland
    • 10de 5de ritRonde van het Meetjesland      
10 overwinningen op piste w.o.:
  • B.K. - Omnium
  • B.K. - Puntenkoers
  » Seizoen 2000 - De Molenspurters Meulebeke (nieuwelingen)
2 overwinningen
  • Kruisberg te Ronse
  • Kampioenschap van Vlaanderen ( Kachtem)
    • 2de P.K. Edewalle
    • 8ste klimkoers Herbeumont
5 overwinningen piste w.o.:  
  • Kamp. Van Vlaanderen -Omnium 
Etixx - Quick.Step

» » Follow Gianni on Twitter !
 
 
» » Volgende wedstrijd
Nog niet bekend